Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Seramik ve Fayans Kesme Makinası

Seramik Kesme & Fayans Kesme Makinesi
Seramik ve fayans kesme makinesi, belli ebatlarda üretilen seramik ve fayansların mekan döşeme uygulamalarında seramik, granit, kalebodur ve fayansların kesimi için kullanılan aletlerdir. Seramik kesme makinesi temel olarak, kesilmek istenilen malzemenin makinada bulunan elmas ile çizilip kırma kolu ile kırılarak kesim işlemi tamamlanmasıdır. Fayans kesmek makinası döşenecek fayans veya seramiğin boyutlarına göre farklı ebatlarda olmaktadır. 30 cm kesme boyundan başlıyarak 3 metre kesim boyutuna ulaşan seramik kesme makinası vardır.
 
Seramik ve Fayans Kesmek Makinası Fiyatları
Seramik ve fayans kesme makinesi fiyatları modele ve kesim boyuna göre 500 TL'den başlayarak 20.000 TL'ye kadar ulaşmaktadır. Yani seramik ve fayans kesme makinası fiyatları 500 TL ila 20.000 TL arasında değişmektedir.
 
En İyi Fayans Kesici
Fayans kesme makinaları yerli ve yabancı üretimler ile karşımıza çıkan birçok seçenekler vardır. En iyi fayans kesici makinası için en önemli faktör kesilecek malzeme, malzeme kalınlığı, malzeme boyutu ve bütçedir. Bu faktörleri göz önünde bulundurarak en iyi fayans kesici modellerini bulabilir ve satın alabilirsiniz.
 
Destek ve Sipariş
Yükleniyor...