Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme
Lazer Terazi
Lazer terazi; inşaat işlerinde kullanılmak için üretilmiş, ustaların uygulama yaparken eski tip şakül modellerinden farklı olarak elektronik mekanizması sayesinde lazer ışını atarak milimetrik olarak hizalama yapmasını sağlayan araçtır.
Lazer hizalama makinesi ustaların işini oldukça kolaylaştıran ve işlerini hızlandıran bir araçtır. Lazer hizalama cihazı, bir çok alanda kullanılmaktadır. Son zamanlarda seramik ve fayans döşeme işlemlerinde oldukça fazla kullanılan fayans lazer terazi ustalar tarafındanda tercih edilmektedir. 
Çizgi lazer hizalamada kullanılan ışın iki çeşit olmaktadır. Bunlar kırmızı ışıklı lazer terazi ve yeşil ışıklı lazer terazilerdir. Yeşil lazer hizalama aydınlık ortamlarda daha iyi bir görünüm sağlamaktadır.
Lazer hizalama cihazının şaküle alma özelliğinde vardır. Bundan dolayı lazer hizalama terazisinin diğer adı ise lazer şaküldür. 
Lazer hizalam terazileri 180 derece hizalama yapan ve 360 derece lazer hizalama yapan modelleri vardır. 
Lazer terazi dış mekan ve iç mekan olmak üzere iki türlü kullanım alanı mevcuttur. Dış mekan lazer terazi hizalama modellerini Saray Hırdavat.com'da bulabilirsiniz. 
Lazer distomat lazer hizalama cihazları hakkında daha detaylı ürünlere bakabilir ve satın alabilirsiniz.
 
Lazer Terazi Fiyatları
Marka ve modele göre fiyalarında değişiklik gösteren lazer terazi hizalama şakül cihazları 680 TL'den başlayarak 3.000 TL'ye kadar değişen fiyatları vardır. Yani lazer terazi fiyatları 680 TL - 3.000 TL arasında değişmektedir. En ucuz Lazer Terazi fiyatı 680 TL'dir. 
 
360 Derece Lazer Hizalama Fiyatları
360 derece lazer hizalama fiyatları marka ve modele göre değişmektedir. 360 derece lazer hizalama fiyatı 2.250 TL'dir.
 
Destek ve Sipariş
Yükleniyor...